gece onarımı artık saçlarda

5/29/2015 04:34:00 ÖS Unknown 1 Comments

amway-sac-urun


günümüzde orjinal saç rengini kullanan boya yaptırmayan bayanların sayısı bir elin parmağını geçmiyor artık. açık olsun kapalı olsun bütün bayanlar saçlarını boyatmayı tercih ediyor. kimisi beyazlarını kapatmak için boyatıyor kimiside renklerin büyüsüne kapılıyor :)

gerçektende artık çok güzel kaliteli boyalar ve enfes renkler var. sarının bile onlarca tonu var artık.

boya yapmak yaptırmak çok güzel fakat sıkıntı sonrasında başlıyor. hangi şampuanı kullanıcam hangi bakım ürününü kullanmalıyım. özelliklede açık renk saç kullananlar bu durumu iyi bilirler. heleki saçımı sarı yapıcam derken yaktıysanız bakım kaçınılmaz oluyor.

her saçın kendine has bi tarzı vardır. ince telli, kalın telli, açık, koyu, kıvırcık, dalgalı, düz, yağlı, kuru, dökülen, gür, seyrek.....

saç bakımında dıştan bakım kadar içten destekte çok önemlidir. eğer kan değerlerinizde bi sorun varsa yada tiroid ilacı kullanıyorsanız istediğiniz kadar kaliteli ürün kullanın yinede istediğiniz sonucu alamazsınız. eğer saçınız çok dökülüyorsa yada gereksiz bi kuruluk ve cansızlık varsa hemoglabin ferritin ve t3 t4 tsh baktırmanızı öneririm.

saçlarınız sağlıklıysa ve boya sonucu yıprattıysanız özellikle açma işlemi yaptırdıysanız saç uçlarında ciddi kuruluk olmuştur. gündüz mutlaka yağlarla kremlerle spreylerle bi şekilde nemlendirmeye çalışıyoruz.

gece vücudumuzun kendini onardığını mutlaka duymuşsunuzdur.cildimize gece kremi sürdüğümüzde sabah kalkınca aydınlık ve pırıl pırıl bir yüzle karşılaşırız. gece 23.00 ile 03.00 arası vücut biz uykudayken kendini onarır. o yüzden gece uykusu çok önemlidir. ama bu uyku karanlıkta ve sessizlikte olmalıdır.

artık gece onarımı saçlardada mümkün. Amway satinique serisi çok güzel bir ürün çıkardı piyasaya. satinique gece onarım bakımı.

krem formunda olan bu ürünü gece yatarken elimize bir miktar sıkıp saç uçlarımıza güzelce sürüp yatıyoruz. kokusu muhteşem. yastığa bulaşmıyor. çatallaşan kuruyan saçlar sabah kalkınca keçe gibi olur birbirine dolaşmış olur. fakat bu kremi sürünce sabah kalktığınızda saçınızın yeni taranmış gibi olduğunu göreceksiniz. düzenli kullanımda saç uçlarındaki çatallaşmaların zamanla azaldığını göreceksiniz.

1 yorum:

  1. Harika bir krem zamanla kırıkları azaltıyor ve tamir ediyor iyikide almışım çok memnunum

    YanıtlaSil