amway dish drops bulaşık deterjanı

4/24/2016 09:34:00 ÖS Unknown 0 Comments

amway dish drops

günlük hayatımızda deterjanlara muhtaç durumdayız. çamaşır bulaşık banyo tuvalet derken sürekli dererjanlarla haşır neşir oluyoruz. insanın sevdiği deterjanı bulması biraz zaman alıyor. hem cildine zarar vermeyecek hem güzel temizleyecek hem zararlı içerikleri fazla olmayacak.


bulaşık konusunda hem evden satılan hem market deterjanları olsun birçok marka denedim. cildim hassas olduğu için bazı bulaşık sabunları ellerimi çok ciddi tahriş etti. bazıları ise ellerime zarar vermedi ama temizleme konusunda zayıf kaldılar.


en sonunda amway dish drops bulaşık deterjanının ihtiyaçlarımı karşıladığı sonucuna vardım. içeriğindeki aktif bileşenlerin % 84'ü doğal kaynaklardan elde edilmiştir fosfat, sert asit/alkaliler ve klorlu ağartıcılar içermiyor.


bulaşık ne kadar yağlı olursa olsun çok hızlı temizliyor. soğuk suda bile çok etkili. sürekli süngere sabun dökmek zorunda kalmıyorum. konsantre olduğu için etkisi uzun sürüyor. konsantre oluşunun diğer artısı ise sulandırılarak kullanılması. uzun süre kullanacağım deterjanın şişesi 1 litrelik oluyor ama aylarca kullanıyorum.


ilk aldığımda sipariş verirken karıştırma şişesinide sipariş vermiştim. yıllardır aynı şişede karıştırıp kullanıyorum. verdiğim parayı sonuna kadar hakediyor.


şuanda satış fiyatı 22 tl. şişesi 5 tl.


0 yorum: