bebeklerime tercih ettiğim bebek bezi

4/29/2016 10:51:00 ÖÖ Unknown 4 Comments

bebek bezi


ilk bebek deneme tahtası gibi oluyor.


eminim her anne bez konusunda bir kaç marka denemesi yapmıştır. her bebeğin cilt yapısı farklı
olduğundan kimine yarayan bez kimine yaramıyor. kızımda yaptığım denemeler sonucunda prima ürünlerinde sabit kaldık.


tam hatice sultanın bezinden kurtulmuştukki ömer asaf beyin bez derdi başladı :) neyseki ablamızın deneyiminden faydalanarak tek markayla yetindik.

benim tercihim ilk aylarda PRİMA PREMIUM CARE oldu. daha sonraları ise PRİMA AKTİF BEBEK.

ne fark var derseniz kendimce yorumlayayım. premium care daha hafif bir bez bel kısmı sıkmıyor. premium care in önünde sarı bi çizgi var Bebek altını ıslattığında çizgi mavi oluyor. bebeğin pozisyonuna göre arkadan kaka sızdırması olabiliyor ama benim için bebeğin rahatlığı daha ön planda olduğundan sorun yapmıyorum. ilk aylarda aktif bebeğide denedim. belini tam sarıyor sızdırma yapmıyor ama bezi açtığımda poposunda bezin iz yaptığını gördüm. biraz daha sert bi bez. primanın bezlerinde hiç pişik sorunu yaşamadım.


ilk aylarda PRİMA YENİ BEBEK te tercih edilerbilir. zaten sadece 1 ve 2 bedeni mevcut.

4 yorum:

 1. Faydalı bir yazı teşekkürler. Bende bebek bezleri ile ilgili bir inceleme yazısı yazdım. Dediğiniz gibi bir çok marka deneyenlerdenim. En iyi bebek bezini ararken kullandığım bezlerin karşılaştırmasını görmek için buraya tıklayın.

  YanıtlaSil
 2. Elinize sağlık. Bizler de çok farklı bezler denemek durumunda kaldık. En iyi bezleri bulmak için gerçekten çok zaman harcadık. Zaten bu ihtiyaçtan yola çıkarak tüm bebekli ailelerin faydalanabileceği ücretsiz bir mobil uygulama geliştirdik. Bezlerin farklı kriterlere göre değerlendirmeleri ve notları var. Ayrıca en ucuz bebek bezini de kolayca bulabiliyorsunuz. Bebeği için en iyisini isteyen tüm anne ve babalara tavsiye ederim. Sevgiler. https://bezegen.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim. sitenizi ziyaret ettim çok gerekli ve başarılı bir program olmuş. her yeni annenin ihtiyacı olan bilgiler var elinize sağlık

   Sil