eSpring SU ARITMA SİSTEMİ

4/20/2016 10:00:00 ÖÖ Unknown 0 Comments

espring

Ortalama insan vücudunun en az %66'sı sudur. Yeterli su almak için yetişkin bir insanın içmesi gereken su her 30 kg da 1 litredir. yani 60 kg olan bir insanın günde 2 lt su tüketmesi gerekir. tabi içtiğimiz suyun hem güvenli olması gerekir hemde vücuda gereken değerleri vermesi gerekir.


önce şunu bilmemiz gerekir akan su duran sudan daha sağlıklıdır.


çeşmeden akan suyun temiz olmadığını düşündüğümüz için ya arıtıcı kullanıyoruz yada damacana suları alıyoruz.


damacana suların sağlıklı olmadığını düşünüyorum son zamanlarda çıkan haberlerde bunu doğrular nitelikte. damacananın sağlıklı olması için belli koşullarda olması gerekiyor bunada dikkat eden firma sayısı çok az. cam damacanayı almak istesek hem ağırlığı ve muhafazası zorluyor hemde fiyatları cep yakıyor.


geriye kalan alternatifte arıtıcılar


piyasada ucuzundan pahalısına küçüğünden büyüğüne bir çok marka ve model arıtıcı var.


ben uzun araştırmalarım sonucunda eSpring su arıtıcıyı aldım. 5 yıldır kullanıyorum ve çokta memnunum. size bazı özelliklerini sunayım


eSpring 20 yıllık bir araştırmanın sonucunda geliştirilmiş bir ürün


arıtıcı suyu çeşmeyi açtığınız anda arıtmaya başlıyor


suyun tadını kokusunu ve rengini anında güzelleştiriyor


eSpring karbon blok filtre, ultraviyole ışığı ve elektronik kontrol teknolojisini tek bir ünitede topluyor


eSpring bir kartuşta 5000 litre su arıtıyor


eSpring Su Arıtma Sistemi NSF/ANSI 42, 53, 55 ve 401 Standartları için sertifika alan ilk üründür. (NSF Belgesi, kullanıcı ve gıda denetleyicilerine, kullanılan temizlik kimyasalının gıda güvenliği açısından uygun olduğunu garanti eder)eSpring gelişmiş bir garanti altındadır. Satın alma tarihinden itibaren 90 günlük bir tatmin garantisi ile korunuyor. Tamamen memnun kalmadıysanız bu süre içinde gereci iade edebilirsiniz. Buna ek olarak, eSpring tam 2 yıllık bir standart garanti kapsamındadır.ürünün 3 ayrı modeli var. tezgah altı, tezgah üstü ve duvara montelisi. tezgal altı olan modelin yedek musluğu tezgaha takılıyor.

0 yorum: