Sosyal Medyanın Gökkuşağı bisosyo.com

11/08/2017 03:47:00 ÖS AysemceLife 0 Comments
Sizleri Bisosyo; sosyal medya bizden soruluyo… sloganıyla hafızamıza kazınan ve sloganının hakkını veren bir siteyle tanıştırmak istiyorum.

Bisosyo.com hem eğlendiren hem öğreten yazılarıyla sitede gezerken zaman kavramını unutturuyor. Kategorilerin hepsi birbirinden dikkat çekici.  Sağlık, spor, dizi-film, teknoloji, ilginç yazılar ve gündemdeki en yeni haberleri bu sitede bulabilirsiniz.

Lezzetli yemek tarifleri ve renkli görselleriyle mutfak kategorisi yalnızca bayanların değil erkeklerinde çok ilgisini çekiyor .  Tatlısından tuzlusuna hem aperatif hem yöresel tarifleri burada bulabilirsiniz.

Blogu olan arkadaşlarımın ve yeni blog açacak olanların faydalanabileceği değerli bilgilerde mevcut.

Fotograf ve video galerisinde hem ilginç hemde  komik karelerle dolu, aynı zamanda geçmiş tarihlerden bugüne taşınan hiç görmediğimiz bilgiler ve fotograflarda mevcut.

Siyaset ve gündemin boğucu havasından sıkıldıysanız eğlenceli testleri biraz kafa dağıtmak için güzel kaçamak oluyor.

İnternet dünyasında aradığınız bir çok konuyu geniş yelpazesinde barındıran bisosyo.com a üye olup sizlerde içerik oluşturabilirsiniz.

Bisosyo.com u facebook, twitter, google+, instagram, linkedin, pinterest, blogger, youtube hesaplarındanda takip edebilirsiniz.


Aysemcelife olarak bu güzel sitenin kahramanları olan editörlerinin başarılarının devamını dilerim.

0 yorum: