Biorezonans Tedavisi Nedir

6/27/2018 10:25:00 ÖÖ AysemceLife 2 Comments

saglikli-yasam-diyet

Herkese merhabalar;
Biorezonans nedir? Biorezonans nasıl yapılır? Biorezonans faydalımıdır? 

Bir önceki yazımda pinnertest maceramdan ve intoleransım olan gıdalardan bahsetmiştim okumak için TIKTIK

Okumama gerek yok diyenler devam etsin lütfen :)

BİOREZONANS NEDİR?

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Elektromanyetik frekanslarla uygulanır. Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücü bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadardır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrlesir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmis olur. Ayrıca vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye verilir. Böylelikle bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur. Bu da iIaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak. iyileşme anlamına gelmektedir.

BEN BİOREZONANSA NASIL BAŞLADIM?

Pinnertest sonrası bir arkadaşımın biorezonanstan bahsetmesi üzerine önce internetten biraz araştırma yaptım bilimsel olarak güzel bir şeylerden bahsediliyordu ama gidip sonuç almış birilerinin yazılarını görmek istedim ama maalesef fazla bir şey bulamadım. .

Ben kendi sorunlarımla mücadele ederken oğlum çok hastalandı ve 1 ay hastanelerde heder olduk. Özel acıbademinden çapa araştırma hastanesine kadar gezmediğimiz hastane doktor kalmadı.aniden ateşlenmeler ve karın ağrısı başladı ve yapılan hiç bir uygulama ateşini düşüremedi. Ateşimiz 41 dereceyi buldu serumlar iğneler derken çocuk günden güne daha kötü oldu. O kadar çaresiz kaldıkki hastalığın ne olduğu bulunamıyor bulunamadığı içinde herhangi bir tedavi göremiyordu. Yapılan onca tahlile rağmen bir şey bulunamayınca doktor kötü hastalıktan şüphe duymaya başladı ve araştırmaların seyri değişti.Bu süreçte maddi manevi perişan olduk.

Durum ikiye katlayınca biorezonans hakkında bilgi almak için Dr Salih Yıldırım'ı cepten aradım sağolsun telefonda beni aydınlattı. Hemen  randevu alıp görüşmeye gittim. Giderken koca bir dosya dolusu tahlil sonuçlarınıda yanımda götürdüm.

Doktor bey çok mütevazi bilgili kibar biriydi arkadaşımla benim bitmek bilmeyen sorularımızı sabırla cevapladı tahlilleri inceledi. Doktor bey tahlil yapmadan tedavi yapamıyoruz çıkan sonuçlar doğrultusunda tedavi yapıyoruz dedi. Kafamdaki soruların cevabını alınca iç ses ''ayşecim denemeden bilemezsin dene ve gör'' deyince ben arkadaşım ve oğlum parmak ucundan test için bir damla kan verdik.

Test sonuçları 3 gün sonra çıktı. Gıda alerjisi polen alerjisi virüsler vs hepsi çıktı sonuçlarda.
Oğlumda domuz gribi familyasından bir virüs çıktı bunun dışında buğday ve süt alerjisi çıktı. daha önce süt alerjisi için diyet yapmıştık zaten ama geçmediğini öğrenmiş oldum. Okumak için tıktık

Test sonuçlarına göre ikimizinde 10 seans tedavi görmemiz gerekiyordu. Hiç beklemeden tedaviye başladık.

Biorezonans nasıl yapılır? Uygulama için haftanın bir günü 1-3 saatimizi ayırdık. Uygulama için tek kişilik hazırlanmış odalar var. Her odada bir adet biorezonans cihazı, yatak ve koltuk var. ister yatarak ister oturarak tedavi olabiliyorsunuz. ben genellikle oturarak tedavi oldum tedavi sırasında kitap okuyudum.
Cihazdan gelen dalgaları kişiye iletmesi için farklı çıkışlar var. Mesela tedavinin belli kısmında sırtınıza, göğsünüze, ayağınıza yada başınıza konulan bir ped var. Yine cihazdan gelen kabloların ucunda iki adet çubuk var bunları tutmanız isteniyor. Bel boyun hastalıklarında içiçe geçmiş demir parçaları var bunlar hastalıklı bölgeye konuluyor.

İlk 3 seansta alerjimiz olan gıdalar için diyet yaptık. Diyetle 3 seans 3 hafta sürüyor. 3 seansın sonunda doktor küçük bir uygulamayla gıda alerjimizin geçip geçmediğini kontrol etti.
Çok şükür ki gıda alerjimiz geçmişti ve artık bu gıdaları yiyebileceğimizi söyledi. Açıkçası inanamadım. Eğer geçmişse bu bir mucize olmalı.

Hemen eve geldim ve dana kıymadan köfte yaptım. Yedikten sonra heyecandan sabaha kadar uyumadım. Acaba birşey oldumu olacakmı diye :) sonuç inanılmaz çok şükür gerçekten hiç rahatsızlık hissetmedim.

Oğlumada yavaş yavaş denemeler yaptım çok şükür oğlumdada bir sıkıntı yoktu. Oğlum tedaviye başladıktan sonra bir daha hiç ateşlenmedi. Tedavi sırasında bağışıklık güçlendirme programıda uygulandığı için kolay kolay hasta olmayacak.

Biz tedavimizi 10 seansa tamamladık. Çok şükür bütün rahatsızlıklarımızdan 2 ay içinde kurtulduk. kendimi bedenen ve psikolojik olarak çok iyi hissediyorum. Bizi bu zaman zarfında görmeyenler inanamıyorlar. bizim tedavimizi yakinen takip edip bizden sonra tedaviye başlayan çok arkadaşımız oldu. Giden herkes çok teşekkür ediyor.

Kilo olarak merak eden olursa 83 kiloyla başlayan maceramda 66 kiloyu gördüm çok şükür.
48 bedenden 42 bedene düştüm. Akşama kadar hareket halindeyim yorulmak nedir bilmiyorum. Her gün bir poşet ilaç içmek zorunda kalmıyorum. Maşallah diyin lütfen :)

Biorezonans faydalımıdır? derseniz ben şiddetle tavsiye ediyorum. Yaşadığım gördüğüm deneyimleri yazsam okumaktan sıkılırsınız.

Buradan doktorum Salih Yıldırım'a ve bu süreçte bizimle bıkmadan ilgilenen yardımcısı Nuray Hanıma teşekkür ediyorum.

Gitmek isteyenler için linkini buraya bırakıyorum TIKTIK
2 yorum:

 1. asla inanmayın tam 14 seans gittim zamanım ve param herseyım gitti seans bittikten 1 ay sonr kızımdaki alerjiler tekrar başladı ne paranızı nede zamanınızı bosa harcamayın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba
   bu tedaviye ailemden en az 10 kişi gitti çevremden arkadaşlarımdan hala gidenler var ve herkes çok memnun kaldı. ben ve çocuklarım olarak alerjiden çok çektik. doktoruma duacıyım.
   bence siz gittiğiniz yeri sorgulayın.

   Sil