Pinnertest Yaptırdım

6/27/2018 09:02:00 ÖÖ AysemceLife 2 Comments

zayiflama-sismanlık

Merhabalar. Bu yazımda geçtiğimiz günlerde yaptırdığım pinnertest uygulamasından bahsedeceğim. Pinnertest nedir? Pinnertest nasıl yapılır? Pinnertest neden yapılır? gibi soruları yaşadığım tecrübelerim ile sizlerle paylaşacağım.


Bu yazımı yazmak için çok bekledim. Amacım doğru bilgi vermekti.Yazamadığım zaman zarfında sağlık anlamında büyük deneyimler yaşadım. Aynı şeyi yaşayan insanlar varsa bir yol göstermek umuduyla hepsini sizinle paylaşmak istiyorum.

Doğumlardan sonra sağlık sorunlarım tek tek patlak vermeye başladı. Maalesef hastanelerden çıkamaz oldum. Kullandığım ilaçların vitamin takviyelerinin sayısı gün geçtikçe artmaya başlamıştı. Düzelmek için doktorların sihirli değneği varmış gibi hangi doktoru tavsiye ederlerse üşenmeden gidip muayene oluyordum.

Sağlık sorunları bir yana kilo vermek için çok çaba sarf etmeme rağmen iki ileri bir geri yapmaya başlamıştım. Metabolizmam çok yavaşlamıştı ve diyetle, sporla verdiğim kiloyu azıcık rutinimin dışına çıktığım anda misliyle geri alıyordum. Bir sorun vardı ama nerede diye düşünerekten duyduğum her şeyi tek tek uyguluyordum.

Artık hiç bir sonuca varamayıp umudumu yitirdiğim anda tesadüfen diyetisyenimin sosyal medya hesabında pinnertest reklamını gördüm. Aslında pinnertesti yıllar öncesinden yorktest ismiyle biliyordum  ama yaptırmak kısmet olmamıştı. Hemen diyetisyenimden randevu alıp gittim ve pinnertest kitapçığını inceleyince aynı benden bahsettiğini gördüm ve hemen testi yaptırdım.

Pinnertest nasıl yapılır sorusu aklını kurcalayanlar için baştan belirteyim, testi yaptırmak çok kolay. Parmak ucundan alınan bir damla kan, test kitine konulup kargoyla yurt dışına gönderiliyor ve test sonuçları mail adresinize geliyor.

2 hafta kadar heyecanlı bekleyişten sonra sonuçlar geldi. Ben büyük bir şok yaşadım, hayatımın başrol oyuncuları olan gıdalara intoleransım çıkmıştı. BUĞDAY, DANA ETİ, BİBER, LAHANA.

Testin sonucunu öğrenince emin olmak için bir tabak dana kavurmayla ekmek yedim. Sonrası tam bir facia kalp çarpıntısı, ateş basması, karnımda şişlik, uyku hali yerimden kalkamayacak gibi oldum.

Pinnertest sonrası tedavi tamamen diyete dayalı. Buğday ve dana etini 6 ay biber ve lahanayı 3 ay yememem gerekiyordu. 6 ay sonunda deneme yapıp şikayetler geçmediyse bir 3 ay daha diyete devam ediliyor.

Test sonrası diyetisyen eşliğinde intoleransım olan gıdaları kesip yerlerine tamamlayıcı gıdalar koyarak diyete başladım. Bu aşamada diyetisyenden destek almak şart çünkü kestiğiniz gıdaların yerine başka şeyler koymayınca vücuda ciddi zarar verme olasılığı var yani iyi bir şey yapayım derken daha kötü bir şey yapmak mümkün.

Yaklaşık 1 hafta sonra resmen hayatım değişti diyebilirim.Karnımda ki şişlik ve gaz geçti, cildim ve rengim düzeldi, enerjim çoğaldı. En güzel olanda her hafta kontrole gittiğimde hızla yağdan kilo verdiğimi öğrenmekti :)

4 ayın sonunda acaba ne durumdayım biraz hassasiyetim azaldı mı bir deneyeyim dedim. Denemez olsaydım, yaşadığım şikayetleri sil baştan tekrar yaşadım. Açıkçası biraz umudum kırıldı.

Ben tabi bu dört aylık zaman zarfında interneti hatmettim her gördüğüme derdimi anlatıyorum :) Belki bir çözümü vardır bu işin diye gözlerimi dört açtım araştırma halindeyim. Tesadüfen arkadaşımla konuşurken başka bir arkadaşının alerjilerinden dolayı biorezonans yaptırdığından bahsetti. Benim için yeni bir araştırma kapısı açılmıştı. Biorezonans  nasıl yapılır diye araştırmaya başladım. Fakat internette çok fazla bilgi bulamayınca hemen biorezonans yapan doktordan randevu alıp görüşmeye gittim. Bunu bir sonraki yazımda anlatacağım.

Sonuç olarak benim fikrim test yaptırıp vücudumuza zarar veren gıdaları öğrenmek gerekli birşey ama tedavisiz sadece diyetle düzelmeyi beklemek biraz yanlış. Bunu deneyimlediğim için söylüyorum.

Pinnertesti araştırmak isterseniz linkini BURAYA bırakıyorum.


Biorezonans tedavim için TIKTIK


2 yorum:

  1. Piyasada vurgun yapan sahte testlerden sadece bir tanesi. Polis kayıtlarına bile geçti şimdiden.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İşin o kısmını bilemiyorum ama çıkan sonuçtaki gıdalar kesinlikle doğru. Biorezonans için yaptırdığım kan testindede aynı gıdalar çıktı. Biorezonans yapan bir yerde testi yaptırıp tedavi görmek daha mantıklı.

      Sil