Reklam

12/28/2017 02:42:00 ÖS AysemceLife 0 CommentsHer gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği ve benimsediğim ''Kaliteli İçerik'' politikam ile ziyaretçilerime her geçen gün yenilerini eklediğim aysemcelife.com web sitemde; firmanızın, ürününüzün yada web sitenizin reklamını yaparak binlerce kişiye ulaşmasını sağlayabilirim.

Sitemde yayınladğım reklamlar iki kategoriye ayrılmış olup bunlardan ilki ''Tanıtım Yazısı Yayınlama'', diğeri ise ''Banner Reklam Yayınlama'' kategorisi olarak belirlenmiştir. Dilerseniz her iki reklam kategorisi ile ilgili sizlere detaylı bilgiler vereyim.

1) Tanıtım Yazısı Yayınlama1 adet makale (min. 200 kelime), 3 adet link çıkışı ve maksimum 2 adet resimle tanıtım yazınızı yayınlayabilirim.
Firmanızın, web sitenizin, markanızın yada bir ürününüzün tanıtımını internet sitemde ve sitemin FACEBOOK, İNSTAGRAM, GOOGLE+ ve TWİTTER  hesaplarında kalıcı olarak tüm ziyaretçilerin görebileceği şekilde yaparak doğal ve kalıcı backlinkler oluşturuyorum. Böylelikle hem Google'da yükselmenizi sağlıyorum, hemde gerçek kişilere reklamınızı yaparak markanızın bilinirliğini arttırıyorum. Üstelik yayınlanan tanıtım yazıları için herhangi bir süre sınırlaması yok. Yani sitemde tanıtım yazınız kalıcı oluyor ve silinmesi asla söz konusu olmuyor. Örnek tanıtım yazısı şablonu yukarıda belirtilmiştir.

2) Banner Reklam YayınlamaBanner reklam seçeneği sitenin en başında içeriklerin hemen üstünde yayınlanan 728x90 ebatlarında veya içerik bölümünün hemen sağında üstte yayınlanan 300x250 ebatlarında sitenize direk bağlanabilen ve ilgi çekici bir içerikten oluşan reklam modelidir. Reklam verenlerin en çok tercih ettiği reklam modeli banner reklamlardır. Çünkü uygun bir görsel ile hazırlandığı zaman ziyaretçinin ilgisini çekecek ve böylece tıklanma olasılığı artacak reklam türüdür. Örnek banner reklam şeması yukarıda belirtilmiştir.

Sizin için en uygun reklam seçeneklerinden bir tanesini belirleyerek aysemcelife@gmail.com adresinden fiyat ve işleyiş bilgisi alabilirsiniz.